Veel meer dan 1 miljoen spaarlampen

De actie van Greenpeace in Nederland om 1 miljoen spaarlampen in Nederland erbij te krijgen heeft ook een Amerikaanse tegenhanger op 18seconds .org. Daar staat de teller sind 2007 op ruim 14 miljoen spaarlampen. Als je bedenkt dat er in de VS bijna 20 keer zoveel mensen wonen dan in Nederland, hebben ze nog wel een kleine (?) inhaalslag te maken.

De site geeft ook aan waaraan dat aantal gelijk staat: in dollars, in minder auto’s, in kolen die niet verbrand is en in minder CO2 uitstoot.

Er is tevens een opdeling naar staat te vinden, daarin doet Californië (dat toch altijd een erg groen imago heeft) het vooralsnog niet zo goed met een 19e plaats, zelfs Texas staat hoger (10e op dit moment).

Bron: Executive Ramblings: A ook inside the 18second.org Launch Event, Greenoptions.com, 23 feb. 2007

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.