Estômago – A Gastronomic Story (2007) is een van mijn hoogtepunten van het Filmfestival Rotterdam dit jaar. Het verhaal is vrij simpel, zoals de site van het IFFR schrijft:
Er zijn er die eten en er zijn er die gegeten worden. De eenvoudige dertiger en antiheld Nonato werkt zich als kok op smakelijke wijze omhoog in het leven en de liefde, totdat hij erachter komt dat hij ook daarmee de harde les van het leven niet kan ontlopen. Kostelijke fabel over macht, seks en eten.
Doordat er twee verhaallijnen naast elkaar zijn, is al vrij snel duidelijk hoe het verhaal in elkaar zit. Dat maakt de film mijns inziens niet minder de moeite waard. Volgens Zone 5300 is de film inmiddels aangekocht door Cinemien voor distributie in Nederland.
Plaats een reactie